O to pytacie

Co charakteryzuje filmy ślubne Okamgnienie?

W Okamgnienie wierzymy, że reportaż ślubny to przede wszystkim uwiecznienie emocji. Czuły całus babci Pani Młodej, drżący głos mamy Pana Młodego podczas błogosławieństwa, radosne spojrzenie po złożeniu przez Was przysięgi – krótkie chwile, które niczym puzzle składają się na najpiękniejszą opowieść: film ślubny.

Aby podkreślić te ulotne momenty nasze filmy składają się z kilkuminutowych klipów. W każdym z nich staramy się oddać emocje towarzyszące danej chwili: radosne oczekiwanie na Pana Młodego, wzruszenie rodziców podczas błogosławieństwa, zadumę podczas ceremonii ślubnej, radość i spontaniczność życzeń, niepowtarzalne rodzinne spotkanie, często po latach oraz szaleństwo weselnej zabawy aż do białego rana.

Każdy z klipów przygotowujemy do muzyki, którą wybieramy razem z Parą Młodą. Nie ukrywamy, że jest to jedna z kluczowych kwestii decydujących o ostatecznym efekcie, dlatego dobieramy ją starannie, aby pasowała do konwencji wesela oraz samej pary. Jeśli, życzycie sobie, aby Wasz ulubiony utwór pojawił się podczas jednego z fragmentów, to z radością poznamy Wasze sugestie. Pamiętajcie jednak, że czasami wybierane piosenki odbiegają od stylistyki filmu oraz nastroju ślubu i wesela, dlatego o wszelkich wątpliwościach audio-wizualnych czym prędzej Was poinformujemy i zmodyfikujemy odpowiednio dobór piosenek.

 

 

Czy kręcicie tylko filmy ślubne?

W tym momencie tak. Filmy ślubne to nasza specjalizacja. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie inne propozycje, które opowiadają pewną historię: począwszy od narodzin dziecka, poprzez rocznice ślubów, historie Waszej miłości, ważne wydarzenia z Waszego życia.

 

Co się składa na pakiet ślubny?

Reportaż ślubny składa się z krótkiego 2-5 minutowego traileru oraz pełnego filmu ślubnego, który trwa od 30 do 60 minut. Jesteśmy dostępni od przygotowań do końca oczepin lub do godziny 00:30. Wszystko nagrywamy na pendrive oraz oddajemy w stylowym opakowaniu, które można zobaczyć TUTAJ.

Jeśli chodzi o pełen reportaż ślubny to jesteśmy elastyczni lub innymi słowy otwarci na Wasze potrzeby. Jeśli podczas przygotowań chcecie, aby kamera towarzyszyła Pani Młodej postaramy się zarejestrować nerwowe, aczkolwiek radosne przygotowania. Jeśli jednak w tym intymnym momencie będziecie lepiej czuły się same – możemy towarzyszyć Waszym przyszłym mężom lub spotkać się dopiero w kościele 🙂

Poniżej prezentujemy przykładowy trailer oraz pełne nagranie filmu ślubnego:

 

 

Jaka jest cena filmu ślubnego?

Zapraszamy do kontaktu mailowego.

 

 

Czy kręcicie filmy ślubne tylko w Krakowie, czy również w całej Małopolsce?

Dojedziemy również do innych miejscowości położonych w okolicach Krakowa, jak Niepołomice, Wieliczka, Myślenice, czy do dalszych miast jak Limanowa, Nowy Targ, Zakopane czy Oświęcim.

 

 

Czym kręcimy?

Wszystkie filmy realizowane są w aparatami typu bezlusterkowce marki Sony. Mają klika przewag nad tradycyjnymi kamerami, charakteryzując się między innymi wyjątkową plastycznością, małą głębię ostrości i gwarancją niezawodności.

 

 

Ilu jest kamerzystów?

Okamgnienie to małżeńska para pasjonatów filmu, jednak kamerzystą na Waszym weselu będzie jedna osoba: Roman, którego bliżej możecie poznać TUTAJ 🙂

 

 

Jaki jest czas realizacji filmu ślubnego?

Mając na uwadze Waszą niecierpliwość, aby jak najszybciej dowiedzieć się jak właściwie wyglądał „ten najważniejszy dzień” (tak, tak, często to właśnie z reportażu ślubnego przypomnicie sobie niektóre momenty ;)) staramy się jak najszybciej oddać w Wasze ręce trailer, a w następnej kolejności cały reportaż. Maksymalny czas na oddanie filmu to 3 miesiące.

 

 

Dobry kamerzysta ślubny – co to znaczy?

W dzień Waszego święta nikt nie będzie bliżej Was niż fotograf i kamerzysta. Dobry kamerzysta weselny to osoba, która będzie dla Was cieniem – cały czas blisko będąc praktycznie niezauważalnym. Dyskretna obecność, to główna cecha, którą się kierujemy. Zarówno w domu, jak i w kościele staramy się nie przeszkadzać Wam jak i gościom przeżywać najważniejsze chwile.

 

 

Czy współpracujecie z fotografami?

Tak, współpracujemy z Pracownią Fotograficzną Cudawianek. Tworzymy tandem, dzięki czemu doskonale rozumiemy się podczas pracy, dając Wam komfort podczas Waszej uroczystości.